Bezpieczne zakupy

 •  Szyfrowane dane i transakcje z certyfikatem SSL

Zwrot towaru bez podania powodu ( 14 dni od momentu otrzymania paczki )

• Gwarancja terminowej dostawy

Producenci
Czas i koszty dostawy
Przed dokonaniem zakupu prosimy zapoznać się z czasem dostawy dla danego modelu.  Bez akceptacji czasu dostaw nie jest możliwe przejście dalej oraz złożenie zamówienia.
 
W związku z wejściem w życie nowych przepisów, przesyłki zagraniczne z Chin dostarczane po 01.07.2021 objęte są podatkiem VAT, podatek musi uiścić kupujący przy odbiorze paczki.
  
 
 
Czas dostawy
 

Realizacja zamówienia z magazynów zagranicznych (wraz z dostawą) wynosi od 10 do 30dni roboczych od momentu wysłania paczki. Standardowo przesyłki dochodzą w około 12 dni.
 Paczki wysyłane są w zależności od dostępności magazynów. m.in z , Usa, Anglii, Niemiec, Chin, Holandii.
 
 
Dostawa do 5 dni - gdy w opisie produktu jest informacja "dostawa do 5 dni" zamówiony produkt zostanie dostarczony kurierem do 5 dni roboczych od momentu zakupu. 
 
 
Wszystkie przesyłki zagraniczne są zarejestrowane i ubezpieczone, jest możliwość monitoringu.
 
 
Paczki dostarcza poczta Polska. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. W przypadku nieodebrania przesyłki, listonosz zostawi awizo po czym paczka będzie do odebrania w najbliższym urzędzie pocztowym. Czas na odbiór paczki to 14dni. W przypadku dalszego nieodebrania paczki z winy kupującego, paczka zostanie zwrócona do kraju nadania. Transakcje traktujemy jako porzuconą.
 
 
 
 
 
Kontakt : biuro@obuwiesport.pl

 

 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl